Projekt „Parasol dzieciństwa”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Projekcie pn. „Parasol dzieciństwa” realizowanym dzięki wsparciu Fundacji Dzieci Niczyje. Program ma na celu zorganizowanie specjalistycznej kompleksowej pomocy ofiarom przestępstw i krzywdzenia. Beneficjentami zadania są dzieci i młodzież doznający krzywdzenia jak też ich rodzice i opiekunowie. Projekt adresowany jest również do specjalistów pracujacych z dziećmi, zwiększając ich kompetencje w zakresie rozwoju psychoseksualnego dzieci i młodzieży i diagnozy przemocy seksualnej.

Zapraszamy do indywidualnego kontaktu:

• psychologicznego, pedagogicznego oraz psychoterapeutycznego, rejestracja pod nr tel. 535 032 190

Fundacja EGO – Suwałki, ul. Noniewicza 91, lokal nr 12 i 13, rejestracja telefoniczna pod nr tel. 535 032 190

Projekt współfinansowany ze środków The Velux Foundations w ramach programu „Bezpieczne dzieciństwo” Fundacji Dzieci Niczyje

FDN nie ponosi odpowiedzialności za treść niniejszej publikacji