Suwalska Kampania Białej Wstążki

Fundacja EGO jest koordynatorem VI Suwalskiej Kampanii Bialej Wstążki – uroczyste rozpoczęcie nastąpiło w dniu 25 listopada 2015 r. Hasło tegoroczne kampanii: ” Każdy chłopak wie, że dziewcząt nie krzywdzi się”. Twarzami kampanii są piłkarze drużyny Wigry oraz suwalscy sześciolatkowie. Szereg suwalskich instytucji przyłączyło się do uroczystych obchodow 16 dni kampanii. Fundacja EGO zaprasza kobiety i dziewczynki na MUZYCZNY WIECZÓR POEZJI, który odbedzie się 2 grudnia br. o godz 16:00 w Bibliotece Publicznej przy ul. Em. Plater, oraz na happening „biała róża dla kobiety” w dniu 2 grudnia 2015r. o godz 12:00 przy ul. Chłodnej. Wspieramy też organizację konkursu dla placówej oświatowych na zorganizowanie kampanii na terenie swej szkoły/przedszkola. Kampania współfinansowana jest ze środków Urzędu Miejskiego w Suwałkach.