Dotacja Miasta Suwałki na realizację projektu Centrum Ochrony Dziecka. Poradnia Rodzinna

Dzięki dotacji Urzędu Miejskiego w Suwałkach Fundacja EGO kontynuuje funkcjonowanie Poradni Rodzinnej oraz Centrum Ochrony Dziecka. W ramach projektu oferowane jest wsparcie w postaci: terapii małżeństw, par i rodzin, warsztatów podnoszenia kompetencji rodzicielskich (dla rodziców biologicznych i opiekunów w pieczy zastępczej), diagnozy psychologicznej, pedagogicznej i psychoterapii, pomocy psychiatrycznej, psychologicznej dla rodziców małych dzieci oraz adolescentów prezentujących trudności wychowawcze, jak też diagnozy dzieci krzywdzonych (fizycznie, emocjonalnie oraz seksualnie. W ubiegłym roku z pomocy skorzystało ponad 600 osób. Osoby zainteresowane wsparciem prosimy o kontakt telefoniczny – 535 032 190 lub komunikator gg 53988469, adres mailowy fundacja@fundacjaego.pl, oraz stronę fb.